top of page

Dantų pasta Plidenta PARODONT su kofermentu Q10

Dantų pasta Plidenta PARODONT su kofermentu Q10, penkiomis vaisyingomis žolelėmis bei fluoru

Dantų pasta PARODONT, sukurta kroatų mokslininkų, sujungiant šimtmečius žinomas vaistingųjų augalų savybes bei šių dienų mokslo laimėjimus. Taip gimė dantų pasta kraujuojančioms, uždegimo paliestoms dantenoms su 5 vaistingomis žolelėmis (mira, šalavijumi, imbieru, ėžiuole ir persine salvadora)  bei kofermentu Q10, be parabenų, be SLS. Dantų pasta PARODONT mažina dantenų uždegimą bei saugo nuo dantų eduonies. 

 

Plačiau apie dantų pastos sudedamąsias dalis

 

Mira − tai miramedžio aromatiniai sakai. Jau daugiau kaip 2 000 metų šis augalas yra naudojamas kaip smilkalas religinėse apeigose. Mira garsi savo gebėjimu išgydyti žaizdas, sustabdyti odos senėjimą, ji atjaunina visas organizmo sistemas. Skatina audinių atkūrimą. Mira yra labai stiprus augalas. Įvairiose kultūrose jį vartota nuo seno.

 

Dar Biblijoje pasakojama, kaip Trys karaliai keliavo pagerbti gimusio Jėzaus, ir viena iš dovanų, kurias jie atnešė, buvo mira. Miros vertė prilygo auksui, o graikai ją iki šiol laiko šventa. Arabai teigia, kad tai senėjimą stabdantis, kūną ir protą atjauninantis augalas. Sujungus mirą su eukaliptu, ramunėlėmis ir šalaviju, gaunamas veiksmingas mišinys.

 

Šalavijas kilęs iš Viduržemio jūros regiono kartu su tokiais augalais kaip raudonėlis, levandos, čiobrelis, bazilikas ir rozmarinas.Šalavijas dėl savo unikalaus ir malonaus kvapo dažnai naudojamas kosmetikoje arba kulinarijoje kaip prieskonis, bet labiausiai jis paplitęs dėl savo sveikatą gerinančių savybių Jame gausu vitamino K ir vitamino A – pro vitamino beta karotino forma, taip pat lakiųjų aliejų, flavonoidų ir fenolio rūgščių, kurios turi antibakterinį poveikį.

 

Šalavijas turi sukaupęs daug maistinių medžiagų – jame yra daug antioksidantų (apigeninų, diosmetino, ir luteolino), taip pat vitamino K, kuris skatina žaizdų gijimą, didina atsparumą infekcijoms, palaiko normalų kraujo krešėjimą ir t.t..

 

Imbieras – tai prieskoninis augalas, kuris jau daugiau nei 2000 metų naudojamas kaip natūralus vaistais, šiuo tikslu naudojama imbiero šaknis, kuri auga po žeme. Šiandien mokslininkai pritaria, kad šis šakniavaisis daro stebuklus sveikatai ir gali būti naudingas, gydant susirgimus nuo vėžio iki migrenos. Jis veiksmingas turi antioksidantinį poveikį, geba slopinti uždegimus ir turi tiesioginį priešuždegiminį poveikį.

 

Ežiuolės gydomosios savybes yra neribotos. Dėl didelio skaičiaus biologiškai aktyvių ir mineralinių medžiagų ežiuolė turi antivirusinį, antigrybelinį, uždegimo slopinamąjį poveikį.

 

Ežiuolė padeda įveikti peršalimą, gerklės skausmą, anginą, gripą, pūslelinę, prostatitą ir artritą. Ji taip pat padės susidoroti su kvėpavimo takų, šlapimo pūslės, kepenų susirgimais, ausų infekcija, lėtiniais uždegiminiais procesais, atkurs kūno išsekimą po antibiotikų kurso.

 

Persinė salvadora jau šimtmečius naudojama kaip efektyvi burnos higienos priemonė. Mums žinoma dantų valymo lazdelė yra gaminama būtent iš šio augalo šakelių. Persinė salvadora pasižymi abrazyvinėmis, antiseptinėmis, enzimus inhibuojančiomis savybėmis.

bottom of page